Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Proč s námi?

Proč s námi?

100% osobní přístup

Příjemný průběh obchodu a spokojenost našich klientů jsou pro nás vždy na prvním místě. Víme dobře, že prodej či koupě nemovitosti bývají mnohdy záležitostí plnou emocí i stresu. Snažíme se proto vcítit do situace každého klienta. Vyslechneme jeho příběh, zvážíme jeho požadavky, posoudíme možnosti a společně hledáme optimální řešení. Moc nás těší, že se nám toto opakovaně daří a že se z většiny našich bývalých klientů stali dlouhodobí zákazníci, kteří nás doporučují dále svým přátelům a známým. (zde se můžete podívat na reference klientů)
Proč s námi?

Dvě v jednom

Když pracujete s námi, máte jistotu, že jsme to vždy právě my dvě, práci nepředáváme dále asistentkám, nebo méně zkušeným makléřům. Na každém obchodním případě pracujeme jako tým, takže klientům nabízíme benefit dvojitého přístupu, dvojího náhledu na věc a dvakrát tolik času a pozornosti, oproti individuálnímu makléři. Jsme matka s dcerou, dvě generace, které spojuje vášeň pro reality. Každá máme jiné dovednosti a zkušenosti, které se však perfektně vzájemně doplňují. Radka je analytická, více technická, má zkušenosti se stavbou, velmi dobře jí to myslí v “číslech” a téměř s jistotou vždy dokáže určit reálnou tržní hodnotu nemovitosti v danou chvíli. Barbora je komunikativní, baví ji prezentace nemovitostí a umí k tomu využít všechny dostupné komunikační kanály, tolik potřebné na dnešním trhu.
Proč s námi?

Známe trh

Cit pro realitní trh se nedá naučit během chvíle, nebo pár měsíců v pozici realitního makléře. Je možné načíst si aktuální statistiky a prognózy, naučit se zaběhlé postupy, ale skutečným realitním profesionálem se makléři stávají až s letitou praxí. Každodenní práce na pražském realitním trhu po dlouhá léta je naši devizou. Víme, jak nejlépe nabídnout nemovitost k prodeji, víme, kdy je vhodné aukcí maximalizovat prodejní cenu, umíme nalézt ty správné kupce a s úsměvem na tváři klienta bezpečně provedeme jeho mnohdy největším finančním a emočním rozhodnutím v životě.
Proč s námi?

Spojení s RE/MAX

Realitní služby jsou v první řadě o lidech - to je otřepané, ale pravdivé klišé. Mít za sebou silnou a kvalitní značku je však, v případě, že chcete poskytovat výjimečný servis, velká výhoda. Naše jména jsme od začátku spojily se značkou RE/MAX, protože věříme v její hodnoty. Značka s celosvětovou působností a s tradicí již od roku 1973, považuje kvalitu svým makléřů za základ svého úspěchu, proto je zde vzdělání a odbornost na prvním místě. Ve spolupráci s námi prodáte svoji nemovitost rychleji. Díky sdílenému marketingu máme zcela bezkonkurenční inzertní možnosti, profitujeme ze sdílené databáze nabídek a poptávek, intenzivně spolupracujeme s kolegy z celé sítě. Bezpečný průběh Vaší realitní transakce zajistíme ve spolupráci s kvalitním týmem schválených advokátů, kteří splnili přísná kritéria pro spolupráci s kancelářemi RE/MAX. (více na prokliku na Proč RE/MAX)

Napište nám