Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Proč RE/MAX?

Posláním makléřů RE/MAX je maximálně vám zjednodušit proces přípravy (zalistování) nemovitosti. Pomoc se správným naceněním a přípravou nemovitosti. Využít všechny naše marketingové nástroje a vhodnou propagaci k zajištění nejlepší možné prodejní ceny a garantovat Vám komfortní a bezchybný průběh prodeje a převodu nemovitosti na nového majitele. Nejdůležitější je přitom vaše spokojenost s našimi službami, kterou pravidelně monitorujeme v průzkumu spokojenosti našich klientů.

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, které se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace. Chyba, či opomenutí některých detailů ve smlouvě, nebo nekorektně stanovené údaje v podání pro katastr, či další rizika vycházející z nedostatečné zkušenosti s prodejem nemovitostí mohou vést ke zbytečnému snížení ceny prodávané nemovitosti, k finanční ztrátě, nebo dokonce ztrátě nemovitosti samotné.
Vyplatí se také zvážit cenu času, kterou byste jako samo prodejce museli investovat do přípravy a všech administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti. A to ani nemluvíme o čase věnovaném samotným prohlídkám s případnými zájemci o nemovitost.
Nejlepší způsob ochrany a zároveň značná časová úspora je využití služeb profesionálního certifikovaného makléře RE/MAX, který je náležitě vyškolen a je schopen svým klientům poskytnout komplexní služby spojené s přípravou a prodejem nemovitosti.

Zdroj: https://www.remax-czech.cz/proc-remax

Naše zkušenosti ve váš prospěch

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než čtyřicet pět let. Jsme největší realitní síť na světě a v České republice je vám k dispozici už více než 120 kanceláří.

Jsme vidět

Všem svým zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum služeb a způsobů jak prezentovat nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu. Aktuálně můžete v České Republice využít služeb více než 1 200 makléřů RE/MAX.

Etické jednání je pro nás základ

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel. Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

Neustále se vzděláváme, abychom vám pomohli v dynamické době

Všichni makléři RE/MAX a jsou pravidelně vzděláváni v RE/MAX Akademii. RE/MAX Akademie je kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX. Je zaměřena na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni.

Napište nám