Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Naše služby

Postaráme se o veškeré náležtosti vaší realitní transakce. Svůj čas tak můžete bez starostí věnovat jiným záležitostem.

Chci prodat

Cesta k úspěšnému prodeji neznamená vyvěsit nabídku na internet a čekat.

Každá nemovitost je jedinečná, stejně tak i potřeby majitele. Všem nabízeným nemovitostem šijeme prodejní strategii na míru. Zahrnuje několik základních kroků:

Stanovení tržní ceny

Prodejní cenu nemovitosti stanovujeme na základě důkladné prohlídky vaší nemovitosti a tržní analýzy z reálných dat, která máme k dispozici.

Cenovou strategii nastavujeme s ohledem na vaše potřeby, avšak musíme si být z profesionálního hlediska jisté, že jde o cenu reálnou. Zakládáme si na upřímnosti, a pokud se v názoru na hodnotu nemovitosti na současném trhu výrazně lišíme, nemovitost za každou cenu nenabíráme.

Příprava nemovitosti na prodej

Každou nemovitost je třeba na prodej důkladně připravit, a to i v případě, když se v ní stále bydlí. Je jen těžko možné důstojně prezentovat nemovitost, kde je nepořádek, zápach domácích mazlíčků, či na první dojem viditelné opotřebení. Nemovitost je potřeba zatraktivnit v očích zájemců, čemuž věnujeme velkou pozornost a řadu doporučení. Homestaging, který stále častěji zajišťujeme, je jednou ze skvělých cest, jak i s minimálním zásahem docílit velkého efektu. Spolupracujeme s profesionálními aranžery i fotografy, kteří vaší nemovitost zachytí v tom nejlepším světle. Zajišťujeme plánky, PENB, technický audit nemovitosti i další náležitosti, které jsou pro úspěšný prodej třeba.

Kvalitní prezentace a inzerce nemovitost

Připravenou nemovitost je potřeba perfektně odprezentovat. Za léta v oboru máme širokou interní databázi klientů a kolegů napříč českým realitním trhem a bonitou, stejně tak i kontakty na zahraniční klienty, které při prodeji hojně využíváme. Narozdíl od mnoha subjektů v oboru využíváme širokou škálu inzertních kanálůmovitost je prezentována na českých realitních webech, stejně tak jako na mezinárodním inzertním webu remax. Využíváme sociální sítě, outdoorovou formu reklamy, či menší lokální média, pokud to uznáme za efektivní. Marketingový plán prodeje utváříme pro každou nemovitost individuálně.

Nalezení reálného kupce

Na prohlídkách jsme vždy osobně přítomny a zájemce, kteří do nemovitosti chodí, prověřujeme. Nechceme plýtvat časem všech zúčastněných stran, a tak kvalifikaci/ bonitu uchazeče a jeho zájem řádně dopředu zjišťujeme. Velmi si zakládáme na zpětné vazbě a komunikaci, majiteli nemovitosti pravidelně podáváme report z průběhu prohlídek a inzerce, včetně detailních statistik.

Administrativa

Veškerou administrativu spojenou s prodejem zajišťujeme ve spolupráci s renomovanými advokáty, kteří jsou schváleni společností RE/MAX.V případě financování nemovitosti hypotéčním úvěrem využíváme RX finance (hypoteční servis RE/MAX), tak abychom si byly naprosto jisté, že kupující zájemce nemovitost ufinancuje bez prodlev a komplikací. Po celou dobu fáze “smluvní dokumentace” nám jde o maximální transparentnost a informovanost klienta. Snažíme se, aby pro všechny strany transakce byl mnohdy složitý právní proces prodeje co nejpohodlnější.

Poprodejní servis

Zápisem nového vlastníka do katastru nemovitostí a vyplacením financí na účet majitele hlavní část prodeje končí. Je však potřeba dotáhnout další náléžitosti, tak aby byl obchod skutečně řádně ukončen. Klientům standardně pomáháme s převodem/ odhlášením médií v nemovitosti, i s daňovými náležitostmi, které jsou s prodejem / nabytím nemovitosti spojené. V případě potřeby sjednáme vyklizení či stěhovaní.

Chci pronajmout

Hledání vhodného nájemce je pro majitele nemovitosti často únavný proces s nejistým výsledkem. Negativní zkušenost s neplatičem, poničeným bytem či jeho vybavením navíc bohužel v dnešní době není nic neobvyklého.

Nechte starosti spjaté s pronájmem na nás, nalezneme prověřeného nájemníka a zbavíme vás tak zbytečných rizik

Kroky k úspěšnému pronájmu:

Stanovení ceny pronájmu

Při určení ceny pronájmu vycházíme z důkladné prohlídky vaší nemovitosti, analýzy dat realizovaného nájemného v lokalitě, i současných demografických trendů. Společně tak stanovíme konkurence schopnou cenu, refelektující lokalitu, kvalitu bydlení i vybavení bytu. Pro dosažení maximální výše nájmu je potřeba nemovitost na pronájem adekvátně připravit. V zatuchlém a neupraveném bytě jen stěží může majitel požadovat vyšší výnos. I minimální zásah do interiéru, profesionální fotografie či kvalitní plánek však dokáží udělat divy.

Kvalitní prezentace a rychlost

Rychlost je u pronájmu klíčová hodnota, žádný majitel nechce mít nemovitost dlouho prázdnou. Díky systému RE/MAX disponujeme širokou databází poptávek a za dlouhá léta v oboru máme mnoho kontaktů napříč realitním trhem. Velmi pravděpodobně tak již při zalistování nemovitosti do veřejné nabídky budeme vědět, komu nemovitost nabídnout. Nespoléháme se jen na inzertní weby, ale aktivně využíváme všech dostupných kanálů. Každé nemovitosti šijeme maretingový plán na míru a využíváme sociálních sítí, outdoorové reklamy, menších lokálních médií atd. Nemovitosti průměrně pronajímáme do jednoho měsíce.

Prověření nájemce

Kvalifikaci každého uchazeče o pronájem ještě před prohlídkou prověřujeme. Šetříme tak čas všech zúčastněných stran. Vážné zájemce o nemovitost pak důkladně prověřujeme prostřednictvím rejstříků tak, abychom majiteli mohli doporučit opravdu solidního a solventního klienta bez rizikové minulosti.

Prověřená smluvní dokumentace

Veškeré smluvní dokumenty, které zajišťujeme, jsou zpracovány renomovanými advokáty RE/MAX. Jedná se o prověřené, pravidelně revidované nájemní i podnájemní smlouvy. Pokud si však klient přeje použít svoji smluvní dokumentaci, která odpovídá NOZ, respektujeme jeho volbu.

Předání nemovitosti

Proces pronájmu uzavírá předání nemovitosti a důkladné sepsání předávacího protokolu. Pečlivé zaznamenání veškerých náležitostí předchází případným nejasnostem a problémům do budoucna. Klientům pomáháme s přepisem médií, aby pro ně převod byl co nejpohodlnější, v případě zájmu zajistíme vyklízení, stěhovaní a další činnosti spjaté s předáním nemovitosti.

Hledám pronájem

Sháníte pronájem? Nejste si jisti, jaká lokalita je pro vás vhodná? Nevíte, kolik vás to bude stát? Nevíte, kde hledat?

Neváhejte nás kontaktovat!

Chci koupit

Hledáte byt ke koupi? Zájímá vás, jak proces koupě probíhá? Na co si dát pozor? Na jakou nemovitost dosáhnete?

Neváhejte nás kontaktovat!

Chci odhad tržní ceny nemovitosti

Zajímá Vás tržní cena vaší nemovitosti? Potřebujete tržní odhad?

Neváhejte nás kontaktovat

Napište nám