Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Kdo jsme?

Při naší práci se doplňujeme jedna s druhou, na každém obchodním případě pracujeme jako tým. Klientům nabízíme benefit dvojitého přístupu, dvojího náhledu na věc a dvakrát tolik času a pozornosti, oproti individuálnímu makléři. Představujeme dvě generace, které spojuje vášeň pro reality. Každá máme jiné dovednosti, schopnosti a zkušenosti, které se však vzájemně perfektně doplňují.

Milujeme společnou práci, umíme se vcítit do příběhu našich klientů a jsme přesvědčeny, že v každodenní poctivé práci, osobním přístupu a lidských hodnotách tkví naše síla.

Přesvědčte se sami.

Radka Králiková

Radka Králiková

Radka se v oboru realit pohybuje od roku 2005, kdy pracovala jako jedna z prvních makléřů v zakládající kanceláři RE/MAX Česká republika.

V roce 2006 otevřela samostatnou pobočku RE/MAX Ability na Praze 5, která třináct let patřila ke špičce v celé síti, (obdržela ocenění TOP Quality i certifikát AAA, hodnotící značky s největší kredibilitou v ČR). Za svou realitní kariéru byla několikrát makléřkou měsíce, prodala nejdražší rezidenční nemovitost v historii RE/MAX ČR a pomocí aukce dosáhla nejvyššího navýšení ceny nemovitosti v rámci celé sítě. Byla několikrát finalistkou Ocenění českých podnikatelek roku a její kancelář tým RE/MAX Ability se po celou dobu existence řadila mezi nejstabilnější členy sítě RE/MAX.

Po třinácti letech se z vlastního rozhodnutí rozhodla opustit vedení kanceláře a vrátit se od stále narůstající administrativy zpět k tomu, co má nejraději, tj. k realitnímu obchodu. Zároveň je i nadále mentorkou svého týmu v kanceláři RE/MAX Anděl, který dlouhodobě patří k těm největším profesionálům u RE/MAX.

Radka opakovaně spolupracuje s investory za účelem zhodnocení jejich investic a ve svém oboru je vyhledávanou odbornicí.

Hovoří anglicky a španělsky.

Z letušky šéfkou realitní společnosti. Podnikat přitom nikdy neplánovala

Remax - certifikovaný makléřRemax - Platinum ClubRemax - Top Club GoldOcenění českých podnikatelek

Radka Králiková

Barbora Brůžková

Barbora se v oboru realit pohybuje od roku 2009, kdy při studiu vysoké školy začala pracovat v kanceláři RE/MAX Ability.

V té době studovala vysokou školu jiného oboru a práce v realitách byla zpočátku spíš brigádou než oblastí, které by se cíleně chtěla věnovat.

Zanedlouho však zjistila, že pozice realitní makléřky je něco, co ji velice baví a naplňuje. Práce se jí natolik dostala “pod kůži”, že obor realit neopustila ani po dokončení vysokoškolských studií a rozhodla se makléřské profesi věnovat na plný úvazek.

Dnes je certifikovanou realitní specialistkou dle mezinárodní normy ISO 17024 a svým klientů nabízí služby v rámci celé Prahy, kde celý život žije.

Jejím koníčkem je kultivace “realitní džungle”, jak občas s nadsázkou zdejší realitní prostředí nazývá, cestování a sport. Za svoji kariéru nasbírala mnoho rozmanitých zkušeností v oblasti prodeje a pronájmu, specializuje se na rezidenční nemovitosti.

Často pracuje se zahraničními klienty, kterým ráda předává své nadšení pro Prahu.

V současnosti působí v týmu kanceláře RE/MAX Anděl, která patří ke špičce na realitním trhu.

Hovoří anglicky a německy.

Remax - certifikovaný makléřRemax - Top Club Gold

Napište nám